Planmed Verity® Vet - Mobilní CT pro veterinární lékařství

Planmed Verity® VET - CT přístroj určený speciálně pro veterinární zobrazování. Poskytuje přesné CT snímky ve vysokém rozlišení kostních struktur zvířete, jako jsou zuby, lebka a končetiny. Detailní 3D rozbrazování umožňuje přesnou diagnostiku a plánování léčby.

 

výjmečná kavlita snímků

 

Planmed Verity® VET poskytuje přesné 3D snímky anatomie pacienta ve vysokém rozlišení. Je navržen tak, aby našel i ty nejmenší patologie a zlomeniny kostních struktur zvířete.

S přístrojem Planmed Verity® VET jsou zuby, lebka a končetiny pacienta přesně zachyceny ve 3D pro diagnostiku a plánování léčby. Ačkoli digitální radiografie a ultrazvukové přístroje jsou také užitečné při léčbě pacientů, tyto zobrazovací modality jsou zásadně omezené ve srovnání s 3D zobrazováním, protože produkují 2-dimenzionální projekce 3-dimenzionální anatomie pacienta.

Inovativní zobrazovací protokoly Planmed Verity® VET navíc umožňují snížit již tak nízké účinné dávky záření bez snížení kvality diagnostického obrazu.

 

snadné snímkování a diagnostika

Planmed Verity® VET je vybaven snadno ovladatelným grafickým uživatelským rozhraním a je doplněno počítačovou pracovní stanicí pro prohlížení zachycených snímků ve veterinárním zobrazovacím softwaru Planmeca Romexis®. Mobilní polohovací stůl skeneru umožňuje přesné, rychlé a snadné snímání zubů, lebky a končetin pacienta.


Kompaktní a mobilní

Snadno přemístitelné a kompaktní CT Planmed Verity® VET přináší 3D zobrazování přímo tam, kde je pacient, a lze k němu v případě potřeby snadno přistupovat. Pokud se mobilní CT nepoužívá, lze jej snadno přemístit a zaparkovat na jiném místě. Jeho mobilita také umožňuje flexibilní řešení designu místnosti, i když je omezený prostor.

 

proč si vybrat cbct pro veterinární zobrazování?

  • Cone Beam Computed Tomography (CBCT) poskytuje anatomicky přesné 3D snímky pro hodnocení a plánování léčby.
  • Ostré CBCT řezy jsou podrobnější než běžné rentgenové snímky, které poskytují pouze jednoduché 2D informace.
  • Proces rychlého snímkování CBCT zkracuje čas v anestezii, protože snímek je zachycen za méně než minutu, což je pro pacienta pohodlnější a zároveň poskytuje více času na ošetření.
  • 3D snímek lze také použít při diskusi s majitelem zvířete k vizualizaci možností a plánování léčby.
  • Ideální pro použití na zvířatech různých tvarů a velikostí - zvláště vhodné pro zobrazování brachycefalických zvířat.

KONTAKT:

Výhradní dovozce Planmed Verity® VET pro Českou republiku a Slovensko:

PRODENTA s.r.o. | Erbenova 2589/1 | 796 01 Prostějov 

Telefon: +420 605 756 950 | e-mail: info@prodenta.cz | IČO: 26909561 | DIČ: CZ26909561

www.prodenta.cz | www.prodenta-eshop.cz | www.prodenta.sk 

www.planmed-verity.cz

 

VÝROBCE:

Planmed Oy, Sorvaajankatu 7, 00880 HELSINKI, FINLAND

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení