Planmed Verity® - Mobilní CT pro snímkování hlavy a krku

Kromě snímkování končetin umožňuje CT Planmed Verity® také snímkování hlavy a krku. Můžete tak pokrýt potřeby ORL a 3D zobrazování zubů. Výjimečná kvalita obrazu v kombinaci s možnostmi umístění pacienta umožňuje pořizovat snímky oblasti hlavy a krku s větší přesností než dříve.

3D SNÍMKY VE VYSOKÉ KVALITĚ

Vysoce kvalitní snímky CT skeneru Planmed Verity® vizualizují i ty nejmenší kostní struktury s minimálním rušením. Izotropní rozlišení 200 μm, pokročilé algoritmy zpracování obrazu a pevné ucycení pacienta umožňují snímkování ve vysoké kvalitě. S algoritmem Planmeca CALM ™ lze zabránit zbytečným opakovaným expozicím citlivé oblasti hlavy a krku. Kromě toho je zobrazování ultra nízkou dávkou cenným doplňkem ke studiu oblasti hlavy, kde je třeba věnovat zvláštní pozornost minimalizaci radiační dávky pacienta.

 

 

Maximální pohodlí pacienta

Díky umístění typu walk-in je zobrazování oblasti hlavy rychlé a efektivní. Pohodlí pacienta je maximalizováno dvěma pohodlnými možnostmi polohování vsedě, polohovacími podnosy, polohovací kamerou a lasery. Zobrazovací protokoly jsou pro ně optimalizovány tak, aby pokrývaly typické oblasti zájmu, jako jsou dutiny, maxilofaciální oblast a zuby. 

 

Vědecké publikace

CT Skener Planmed Verity® je také široce používán ve výzkumných projektech. Klinické výsledky byly prokázány v různých studiích po celém světě. Seznam publikací se souhrny je uveden níže. Obsah se liší od studií snímkování pod přirozenou zátěží (Weight-bearing) až po srovnání diagnostiky zlomenin analýzami dávek pacientů a způsoby snímkování.

Více zde: SEZNAM VĚDECKÝCH PUBLIKACÍ

zvolte si barvu

CT skener je dostupný v 7 barevných provedeních.

 

 

KONTAKT:

Výhradní dovozce Planmed Verity® pro Českou republiku:

PRODENTA s.r.o. | Erbenova 2589/1 | 796 01 Prostějov 

Telefon: +420 605 756 950 | e-mail: info@prodenta.cz | IČO: 26909561 | DIČ: CZ26909561

www.prodenta.cz | www.prodenta-eshop.cz | www.prodenta.sk 

www.planmed-verity.cz

 

VÝROBCE:

Planmed Oy, Sorvaajankatu 7, 00880 HELSINKI, FINLAND

Zpět do obchodu