Planmed Verity® - Mobilní CT pro snímkování hlavy a krku

Kromě snímkování končetin umožňuje CT Planmed Verity® také snímkování hlavy a krku. Můžete tak pokrýt potřeby ORL a 3D zobrazování zubů. Výjimečná kvalita obrazu v kombinaci s možnostmi umístění pacienta umožňuje pořizovat snímky oblasti hlavy a krku s větší přesností než dříve.

3D SNÍMKY VE VYSOKÉ KVALITĚ

Vysoce kvalitní snímky CT skeneru Planmed Verity® vizualizují i ty nejmenší kostní struktury s minimálním rušením. Izotropní rozlišení 200 μm, pokročilé algoritmy zpracování obrazu a pevné ucycení pacienta umožňují snímkování ve vysoké kvalitě. S algoritmem Planmeca CALM ™ lze zabránit zbytečným opakovaným expozicím citlivé oblasti hlavy a krku. Kromě toho je zobrazování ultra nízkou dávkou cenným doplňkem ke studiu oblasti hlavy, kde je třeba věnovat zvláštní pozornost minimalizaci radiační dávky pacienta.

 

 

Maximální pohodlí pacienta

Díky umístění typu walk-in je zobrazování oblasti hlavy rychlé a efektivní. Pohodlí pacienta je maximalizováno dvěma pohodlnými možnostmi polohování vsedě, polohovacími podnosy, polohovací kamerou a lasery. Zobrazovací protokoly jsou pro ně optimalizovány tak, aby pokrývaly typické oblasti zájmu, jako jsou dutiny, maxilofaciální oblast a zuby. 

 

Vědecké publikace

CT Skener Planmed Verity® je také široce používán ve výzkumných projektech. Klinické výsledky byly prokázány v různých studiích po celém světě. Seznam publikací se souhrny je uveden níže. Obsah se liší od studií snímkování pod přirozenou zátěží (Weight-bearing) až po srovnání diagnostiky zlomenin analýzami dávek pacientů a způsoby snímkování.

Více zde: SEZNAM VĚDECKÝCH PUBLIKACÍ

zvolte si barvu

CT skener je dostupný v 7 barevných provedeních.

 

 

KONTAKT:

Výhradní dovozce Planmed Verity® pro Českou republiku:

PRODENTA s.r.o. | Erbenova 2589/1 | 796 01 Prostějov 

Telefon: +420 605 756 950 | e-mail: info@prodenta.cz | IČO: 26909561 | DIČ: CZ26909561

www.prodenta.cz | www.prodenta-eshop.cz | www.prodenta.sk 

www.planmed-verity.cz

 

VÝROBCE:

Planmed Oy, Sorvaajankatu 7, 00880 HELSINKI, FINLAND

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení